Jorspeis-Valmiera-2018

Grupa „Jorspeis“ aicina baudīt Ziemassvētku noskaņas sirsnīgā kopdziedāšanas koncertā 18. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“. Kopā ar grupu uzstāsies īpašais viesis, „Jorspeis“ draugs, fonda „Viegli“ dalībnieks, Jānis Strapcāns, kurš ne tikai dalīsies savā brīnišķīgajā, izjustajā mūzikā, bet arī iepazīstinās klausītājus ar „klusuma koncertu“.

Kopdziedāšanas koncerts grupas „Jorspeis“ izpildījumā ir sirsnīgs pasākums, kurā, grupai dziedot kopā ar publiku gan orģinālās, gan klasiskās Ziemassvētku dziesmas, ikvienam top neaizmirstams Ziemassvēktu piedzīvojums. Šis koncerts ir īstā vieta, kur atnākt un kopā ar māksliniekiem izdziedāt skaistās Ziemassvētku melodijas.

Jorspeis jau vairākus gadus rīko savus Ziemassvētku koncertus klausītājiem, kuri priekšroku dod autentiskai un brīvai atmosfērai. Jorspeis grupa ir izdevusi Ziemassvētku albumu “Arvien tuvāk”, no kura zināmākās dziesmas ir “Arvien Tuvāk” (Links uz video) un “Priecīgus Ziemassvēktus”. (Links uz video) Protams, šajos koncertos neizpaliek arī Jorspeis viszināmākās dziesmas “Debesis ir Tuvu klāt” izpildīšana.

Pirms un pēc koncerta darbosies restorāns, kā arī Pop – Up uzkodu bārs, kas priecēs ar dažādiem gardumiem! Ieeja pasākumā jau no plkst. 18:00.

Biļetes uz koncertu var iegādāties www.eKase.lv. Bērniem līdz 6 gadiem ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. No 7-12 gadiem jāiegādājas bērna biļete. Cena – 5,00EUR.